Yra metro sveikas greitas maistas?

Kai bandai valgyti sveiką ir subalansuotą mitybą, kelionė į greito maisto restoraną gali būti varginanti. Tačiau neramus dienomis, kai nerandate laiko valgyti maistingą maistą namuose, greito maisto rupija gali pasirodyti tikslinga. Jei pasirinksite atsargius pasirinkimus, greitas maistas gali pasiūlyti patogumą ir sveikatą. Meniu “Metro” siūlomi įvairūs kaltės pasirinkimai.

Užsakymo metu atliekami pasirinkimai daro įtaką bendro sumuštinių sveikatai. Venkite riebios mėsos, tokios kaip kepsnys, bekonas, kukuliai ir kumpis. Taip pat venkite riebių sūrių, tokių kaip čedaras. Arba paprašykite maisto gamintojai pusę įprasto skiltelių skaičiaus. Pagardai, tokie kaip majonezas ir specialios padažos, gali papildyti kalorijas ir riebalų kiekį. Jei įmanoma, venkite užsakyti baltos duonos ar įvyniojimo.

Pabandykite 6 colių pjūvį su visko kviečių duona vietoj pėdos ant balto. Mažasis porcijos dydis sumažina kalorijų ir riebalų kiekį. Kvapių pasirinkimas suteikia pluošto, kuris ne tik padeda ilgiau jaustis, bet ir padeda stabilizuoti gliukozės kiekį kraujyje. Pasirinkite liesos mėsos, pavyzdžiui, vištienos, arba pabandykite veggie sub. Jei nenorite mažinti sūrio skiltelių skaičiaus ant jūsų, pakeiskite mažesnių riebalų sūrius, tokius kaip Šveicarija arba mocarela, skirtą Čederiui. Užuot prašę majonezo, prašykite garstyčių ar mažai riebalų padažu. Nereikia apriboti daržovių, kuriuos įdėjote į savo subnuomą, skaičių.

“Subway” siūlo atskirą daiktų, kurių sudėtyje yra 6 g ar mažiau riebalų, meniu. Šis meniu sudaro salotos su kalorijų skaičiumi nuo 50 iki 140 be padažu. Salotų pasirinkimas – kumpis, veggis, kepta orkaitėje vištiena ir skrudinta jautiena. Aštuonios sumuštiniai, kurių sudėtyje yra mažai riebalų, sudaro nuo 230 iki 380 kalorijų. Galima rinktis 6 colių saldžiųjų svogūnų vištienos teriyaki, kumpio, veggio malonumo ir turkijos sub. Mažo riebumo meniu taip pat siūloma veggio plokščia sumuštinio sumuštinys ir keturi mini aliejai.

Jei norite, kad “Metro” maistas būtų sveikas, išmintingai pasirinkite savo gėrimus ir šalutinius daiktus. Didelis cukraus užpildytas soda gali būti daugiau kalorijų nei sumuštinis. Vanduo taps jums hidratuotas už nulis kalorijas. Traškučiai ir sausainiai prideda daug kalorijų, kurių mityba yra maža. Salotos ar sriuba daro išmintingesnį pasirinkimą – jei likite nuošalyje nuo kreminių sriubų. Galite sutaupyti šiek tiek pinigų ir susirasti sveiką maitinamą bičiulį, padaliję 12 colių pora su draugu. Jei pageidaujate, paprašykite savo maisto ruošos partnerį, kad kiekvienoje pusėje būtų skirtingos drožlės, ir kiekvieną porciją įpakuokite atskirai.

Maistas į Avodą

Sveikos galimybės

Maži riebalų pasirinkimai

Pusės ir gėrimai