Yra ritininis guolis, geras kardio treniruotes?

Nesvarbu, ar yra perkrautas Rytų pajūrio atogrąžų takas, saulėta Kalifornijos vandenyno promenadė, ar dejuoninis takas Dei Moine, Ajovoje, jei yra ilgas briaunų danga, rasite racionaliai besitęsiančius kakaviklius, jų greitą judantį ritmą Paliekant dviratininkus ir dviratininkus. Lygus sklandymo judėjimas gali pasirodyti nepakankamas, tačiau ritininis guolis yra viena iš sudėtingiausių širdies ir kraujagyslių veiksmų.

Širdies ir kraujagyslių uždegimas yra pažymėtas ritmo aerobinio raumenų veikla, kuri reikalauja deguonies regeneruoti adenozino trifosfatą arba ATP, raumenų susitraukimo šaltinį. Besitęsianti deguonies paklausa padidina kvėpavimo greitį ir gylį, o jūsų siurblys greičiau ir sunkiau tiekia deguonies turtingą kraują savo darbo raumenims. Kuo didesnis raumenų dydis ir skaičius pratybose, tuo didesnė jūsų širdies ir kraujagyslių sistemos paklausa.

Rollerblading suteikia didelius apatinio kūno raumenis nuostabų treniruotę, jų amžiną susitraukimą, todėl jūsų širdies ir kraujagyslių sistemai reikalinga nuolatinė deguonies pasiūla. Visi aktyvūs dalyviai yra jūsų išorinė šlaunytė, jūsų vidinės šlaunies adductoriai, keturkampis, kaklo šonkauliai, gluteus maximus ir jūsų veršio gastrocnemius. Veiksniai, tokie kaip ritininiai guoliai, kuriuos reikia nuolat taisyti savo balansą, reikalauja stabilizuoti savo šerdį Raumenys atstatyti savo gravitacijos centrą, todėl tiesioginis slidinimas yra puikus pratybas jūsų abs. Nors dideli jūsų viršutinės kūno raumenys tiesiogiai nesusiję su judėjimu, jie mažiau dalyvauja kaip stabilizatoriai.

Kadangi ritininiai guoliai įdarbina tiek daug rimtų raumenų, deguonies ir energijos poreikiai yra dideli. Pasak Harvardo medicinos mokyklos, ritininis svogūnai degina 400-700 kalorijų per valandą, priklausomai nuo kūno svorio. Sklandytu slankiuoju judesiu ritininis guolis sumažina smūgį, mažiau įtempdamas sąnarių nei daugelis kitų širdies formų.

Kaip ir bet kuris kitas sportas, yra mokymosi kreivė, leidžianti įsisavinti riedlentės įgūdžius, tokius kaip pradžia, sustojimas, judėjimo technika ir pusiausvyra. Prieš pradedant pamoką ar dvi pamokas, galėsite greičiau įgyti įgūdžių ir gali sutaupyti nemažėjimo ir galimo sužeidimo dėl kritimo; aukštos kokybės raišteliai su tinkama įranga ir saugos įranga, įskaitant šalmą, alkūnės ir kelio įdėklus bei riešo atramas. Viskas rekomenduojama. Norėdami maksimaliai padidinti naudą, susijusią su slidėmis, sukurkite ir palaikykite pasikartojančius judesius. Trumpos čiuožyklos pertraukos, trukdančios ilguoju važiavimu, nebus tokios pačios treniruotės, kaip amžinas judesys.

Širdies ir kraujagyslių pratimai ir raumenų veikla

Naudojami raumenys

Energijos paklausa

Patarimai